Vysvědčení

25. 6. 2010 18:49

Tak dnes nadešel den zúčtování! Protože jsem byla na pololetí nemocná, čekalo mě dnes moje první rozdávání vysvědčení! Řádně jsem se na to připravila - nachystala odměny pro všechny skvělé žáky šesťáky.

Celá škola jsme se nejprve sešli v tělocvičně, kde došlo k vyhlášení výsledků školní olympiády a ocenění nejlepších žáků. Nakonec jsem se dokázala přemoci i já a šla pochválit své snaživce k mikrofonu.

Po půlhodině strávené v tělocvičně jsme se přemístili do třídy, kde následovalo předávání vysvědčení. Kdo celý rok pracoval tvrdě, měl hezké známky, kdo nedělal nic, ví, že bez práce ničeho nedosáhne. Každý z žáků dostal k vysvědčení také žvýkačky. Když každý už držel v ruce onen cenný kus papíru, vstala celá třída a šla před tabuli, každá šesťáček mi potom poděkoval, bylo to moc dojemné!!

Milé chvíle nám připravili také deváťáci, kteří si pozvali učitele do jídelny, otevřeli nealkoholické šampaňské a přinesli dort se svíčkami v počtu jich samotných. Všichni vyučující jsme dostali velký klínek!!

Moc děkuju za krásný den

 

 

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio